Johtajat

Johtajaneuvosto eli lippukunnan hallitus vuonna 2019

Johanna Aalto, Pertti Puhakainen, Tuija Oksanen, Noora Oksanen, Tenho Artismaa, Kaisa Artismaa, Päivi Walinen.

Lippukunnan oma sähköposti nummen.samoojat(ät)gmail.com josta kuukausitiedote, leirikutsut ja muu tiedotus lähtevät. Sähköposti kanavaa käyttää Lippunnanjohtaja sekä Tiedottoja.

Lippukunnanjohtaja:
Johanna Aalto 040 017 5118 johanna.aalto(ät)kotiposti.net
Apulaislippukunnanjohtaja/ Pestijohtaja:
Tenho Artismaa 044 514 0241 tenho-artismaa(ät)hotmail.com
Lippukunnan sihteeri ja rekisterinhoitaja: Tuija Oksanen 040 865 3254 tuija.oksanen(ät)elisanet.fi
Taloudenhoitaja: Pertti Puhakainen 050 541 4293 perttipuhakainen(ät)gmail.com

Sudenpentuikäkauden edustaja: Noora Oksanen 040 867 3684 oksanen.noora(ät)outlook.com
Seikkailijaikäkauden edustaja: Päivi Walinen 0505527065
paivi.walinen(at)gmail.com
Tarpojaikäkauden edustaja/ Ohjelma vastaava: Kaisa Artismaa 0504908851 kaisa_artismaa(ät)hotmail.com
Samoajaikäkauden edustaja: Tenho Artismaa 044 514 0241 tenho-artismaa(ät)hotmail.com
Vaeltajaikäkauden edustaja: Johanna Aalto 0400175118 johanna.aalto(at)kotiposti.net

Kämppäisäntä: Ahti Norja 0500 82 8072 sillin(ät)dnainternet.net
Kalustovastaava: Mikko Norja 050 494 5017 mikko_norja(ät)suomi24.fi
Kolovouti: Tuija Oksanen 040 865 3254 tuija.oksanen(ät)elisanet.fi
Vinttitonttu: Mari Levänen mari.levanen(at)lohja.fi
Jätepaperivastaava:
Topi Tarkiainen
Turva-aikuinen: Tuija Oksanen
Tiedottaja: Noora Oksanen 040 867 3684 oksanen.noora(ät)outlook.com
Myrskylyhdyn päätoimittajat: Samoaja ikäkausi
Liputusvastaava: Tuija Oksanen ja Noora Oksanen
Nettivastaava: Pauli Korhonen 040 562 6099 korhospauli(ät)gmail.com

Ryhmien johtajien yhteystiedot löytyvät Ryhmät-sivuilta.

Kommentointi on suljettu.